Czyszczenie zębów przez higienistkę

Higienistka stomatologiczna Elżbieta Więsław

Stomatologia jest moją pasją i już od najmłodszych lat wiedziałam, że moja przyszłość związana będzie z tą dziedziną. Ukończyłam studia na kierunku techniki dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Policealną Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku higienistka stomatologiczna.

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta, dlatego staram się na pierwszym miejscu stawiać na precyzję skrupulatność, skuteczność, otwartość oraz pozytywne nastawienie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i dążę do tego, aby wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo ważne jest, aby pacjent w gabinecie czuł się komfortowo. Zawsze krok po kroku wyjaśniam na czym polega dany zabieg i jakie są jego korzyści dla naszego organizmu.
Istotny jest dla mnie rozwój zawodowy, dlatego nieustannie uczestniczę w licznych kursach z zakresu profilaktyki, higieny jamy ustnej, oraz sterylizacji i dezynfekcji. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy z pacjentem. Pomagam dobrać akcesoria niezbędne do utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej, przeprowadzam instruktaż higieny. Dążę do tego, aby pacjent mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Widząc uśmiech i zadowolenie pacjentów odczuwam satysfakcję, oraz dodatkową motywację do dalszej pracy.

W wolnym czasie lubię zagłębić się w ciekawej literaturze.

Dziedziny stomatologii:

  • Higienizacja zębów
  • Skaling
  • Piaskowanie

Elżbieta Więsław – ZnanyLekarz.pl