Asystentka stomatologiczna Warszawa

Higienistka stomatologiczna Magdalena Przytuła

Podczas wykonywanych zabiegów higienizacyjnych dbam nie tylko o dokładność i precyzję, ale również o komfort i dobre samopoczucie pacjenta. Wykorzystuję materiały najwyższej jakości i nowoczesny sprzęt, aby moja praca była sprawna, efektywna, ale i delikatna. Zarówno w gabinecie, jak i w życiu, najbardziej liczy się dla mnie człowiek.

Staram się każdego pacjenta traktować indywidualnie, uwzględniając jego obawy, problemy i oczekiwania, z którymi do mnie przyszedł. W tym celu analizuję rozmowę z pacjentem, zdjęcia „przed” i „po” czyszczeniu oraz robię dokładny przegląd całej jamy ustnej. Dzięki temu mogę udzielić konstruktywnych i spersonalizowanych porad dotyczących techniki mycia zębów (instruktaż higieny jamy ustnej), doboru odpowiednich akcesoriów oraz zaproponować zmiany w diecie i codziennych przyzwyczajeniach.

mojej pracy motywuję i uświadamiam, że małe kroki i regularność przekładają się na widoczne, czasem spektakularne, efekty. To one dają mi największą satysfakcję, czym skłaniają mnie ku dalszemu rozwojowi i jeszcze większemu zaangażowaniu w wykonywaniu swojej pracy.

Dziedziny stomatologii:

  • Higienistka stomatologiczna
  • Asystentka stomatologiczna