fbpx

Nasze metamorfozy

Zobacz jak zmieniamy uśmiechy
Licówki na zęby Korony pełnoceramiczne

Metamorfroza Mai

Pani Maja szukała kliniki, która pomoże jej rozwiązać problem z ciemnymi jedynkami. Jak sama wspomina, wybrała OptimDent z uwagi na prezentowane metamorfozy i opinie. Po przeprowadzonym leczeniu niie zasłania ust ręką, wręcz przeciwnie uśmiecha się zdecydowanie częściej.

Metamorfoza uśmiechu Moniki

Metamorfroza Moniki

Pani Monika trafiła do OptimDent przypadkowo. Szukała stomatologa na wizytę interwencyjną. Jedno spotkanie przerodziło się w leczenie kompleksowe. Jak sama wspomina w filmie, była to dobra decyzja. Z nowym uśmiechem nie musi zasłaniać ust, gdy się śmieje.

Metamorfoza Karoliny

Metamorfroza Karoliny

Pani Karolina to młoda kobieta, która zapragneła mieć piękny i zdrowy uśmiech. Wada zgryzu, którą posiadała nie pozwalała jej na swobodne uśmiechanie się. Postanowiła to zmienić i zdecyowała się na leczenie w OptimDent, które trwało około 2 lat z uwagi na konieczność założenia aparatu stałego. Jak sama wspomina w filmie, teraz nie może przestać się śmiać, a jej zęby są piękne. Nareszcie przestała się ich wstydzić.

Stomatolog Licówki Metamorfoza

Metamorfroza Aleksandry

Pani Aleksandra wybrała OptimDent z uwagi na wiele pozytywnych opinii w Internecie. Po wykonaniu liówek pełnoceramicznych była bardzo szczęśliwa. Od dawna marzyła o takim uśmiechu.

Gdzie po bonding w Warszawie

Metamorfroza Łukasza

Pan Łukasz zdecydował się na leczenie ortodontyczne, gdyż wizja startych zębów za 25 lat go przerażała. Po zdjęciu aparatu wykonaliśmy bonding zębów w celu korekty estetycznej kształu.

Metamorfroza Łukasza

Uśmiech Pana Łukasz był bardzo wąski oraz niepoprawny zgryzowo. Dzięki leczeniu ortodontycznemu oraz poprawie estetyki górnego łuku przez licówki pełnoceramiczne spełniliśmy oczekiwania Pacjenta, który uśmiecha się jeszcze częściej niż wcześniej.

Call Now Button