fbpx

Opinie

Opinie w Internecie

Znany Lekarz

Google Miejsca

OptimDent IconOptimDent

4,9 451 reviews

Facebook

Stomatologia OptimDent Warszawa Opinie na FB

Opinie naszych Pacjentów napisane odręcznie

Pacjent stomatologiczny Warszawa

Dziękuje za leczenie !

Serdecznie dziękuje dr Karolinie Różyckiej za przeprowadzone leczenie. Mój ząb został spisany na straty, jednak dzięki leczeniu kanałowemu pod mikroskopem i trafnej diagnostyce za pomocą tomografu udało się go uratować. Ząb jest jak nowy, nie boli i zachowuje się perfekcyjnie. Polecam gabinet stomatologiczny OptimDent.

a

Paweł Katarzyński
Branża medyczna

Serdeczne podziękowania

OptimDent to mały, pachnący, kameralny gabinet dentystyczny. Ma wspaniały, miły i profesjonalny zespół lekarzy oraz miłą obsługę na recepcji. Gabinet wyposażony jest w perfekcyjny sprzęt. Lekarze są oddani pacjentom, szczególnie Pani Dr Różycka – miła o cudownych delikatnych dłoniach. Serdecznie podziękowania za jej cudowne podejście do pacjentów!

a

Bogumiła Prus
Pacjent OptimDent Opinie

Serdecznie polecam !!!

Gabinet OptimDent to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy personel. Dr Karolina Różycka-Popadiak jest profesjonalistką w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajęła się moimi zębami i przywróciła szeroki uśmiech na mojej twarzy. Serdecznie polecam !!!

Magdalena Cieślewicz
Branża kosmetyczna

Precyzyjne leczenie

Gabinet OptimDent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg profesjonalnych zabiegów opieki dentystycznej i kompleksową opiekę stomatologiczną. Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Dziękuję za fachową pomoc pełną rzetelną informację o leczeniu i kosztach. Z gabinetu zawsze wychodzę uśmiechnięty.

a

Jerzy Płocha

Miło i komfortowo

Trafiłem do gabinetu stomatologicznego OptimDent z polecenia. Już na pierwszej wizycie dowiedziałem się ile zębów muszę wyleczyć i jaki będzie koszt zabiegów. Następnie zostałem skierowany na pakiet profilaktyczny, który został wykonany bardzo dokładnie i komfortowo. Po wyleczeniu próchnicy zdecydowałem się na wybielanie zębów. Odzyskałem śnieżnobiały i zdrowy uśmiech, za co dziękuję. Jeżeli ktoś szuka stomatologa w Warszawie to polecam skorzystać z usług OptimDent.

Michał Bajorek
24hoursuccess - Instagram
Ireneusz Szreder OptimDent

Śmiało będę polecał !

Do gabinetu OptimDent trafiłem z polecenia. Jestem niezmiernie zadowolony z opieki stomatologicznej i efektu pracy Pani Dr Karoliny Różyckiej-Popadiak. Podziwiam fachowość i wiedzę merytoryczną, ale także zdecydowanie w działaniu. Po serii zdjęć tomograficznych i uważnej diagnostyce Pani Dr Karolina przeprowadziła bardzo dokładne, ale i bezbolesne zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem. Po paru spotkaniach moje cztery zęby zostały odratowane.

Serdecznie dziękuje Pani Karolino za przywrócenie mi uśmiechu, a OptimDent – jako nowoczesny i profesjonalny gabinet stomatologiczny śmiało będę polecał w Australii (z której tylko tymczasowo zawitałem do Polski).

a

Ireneusz Szreder
Melbourne / Australia

Mój bardzo zniszczony ząb został uratowany !!

Mieszkam na stałe w Wielkiej Brytanii, długo szukałam gabinetu, który kompleksowo zajmie się leczeniem moich zębów. OptimDent – dzięki metodzie endodontycznej i zdolnościom dr Anny Bazydło – mój bardzo zniszczony ząb został uratowany. Profesjonalna higiena pomogła mi w zachowaniu zdrowych zębów. Pani Ewa od higieny zabieg przeprowadziła bardzo dokładnie i niemalże bezboleśnie. Miła obsługa w recepcji i elastyczność pomaga w rezerwacji wizyt szczególnie takim osobom jak ja, które w Warszawie są przejazdem, na krótko. Jestem zadowolona z opieki stomatologicznej, do tego stopnia, że nawet mój mąż Anglik zaufał zespołowi OptimDent. Pozdrawiam Martyna.

a

Martyna Alexander
Brak Zdjecia

Na pewno będę tu wracać !

W dniu dzisiejszym miałam przyjemność skorzystać z „Promocyjnego Pakietu higieny dla Twoich zębów„. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usługi (biorąc pod uwagę, że cena była bardzo atrakcyjna) oraz osoby, która ją wykonywała. Pani Ewa Rybak to profesjonalista w każdym calu, a przy tym przesympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam i na pewno będę tu wracać.

a

Karolina Łuczak
Pacjent OptimDent

Było bardzo profesjonalnie !

Serdecznie dziękuje dr M. Wiśniewskiemu za odbudowanie 6 zębów przednich uszkodzonych w wyniku wypadku samochodowego. Kompleksowe leczenie było bardzo profesjonalne.

a

Joanna Ziemba
Brak Zdjecia

Polecam wszystkim !

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim zarówno zabiegi chirurgii szczękowej, stomatologii zachowawczej oraz higieny zębów.

a

a

Agata Kozłowska

Cudowne podejście do Pacjenta !

Pacjentką Pani Karoliny Różyckiej-Popadiak jestem od przeszło 4 lat. Trafiłam do OptimDent, kiedy 3 innych stomatologów spisało mojego zęba na straty. Pani Karolina uratowała go i robi to z kolejnymi zębami z pełnym sukcesem. Jest doskonałym profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta. Wystarczy chwila, a lęki i obawy znikają.

a

a

Justyna Wach-Ślusarska
Pacjent na rentgen

Serdeczne podziękowania !

Jestem bardzo zadowolona z usługi OptimDent, bardzo miły  i sympatyczny personel. Po wcześniejszym zapytaniu o zrobienie pantomogramu dla mojej niepełnosprawnej córki nie zostałam odrzucona tak jak w innych placówkach lecz miło zaproszona przez Panią rejestratorkę, aby przyjechać i  nie będzie żadnego kłopotu. Zdjęcie wyszło. Bardzo dziękuję za świetne podejście do córki.

a

Mama Moniki - Magdalena Kulesza
Brak Zdjecia

Prawdziwy relaks u dentysty !

Prawdziwy relaks u dentysty 🙂 fajny wystrój i  ewidentna dbałość o detale. Obsługa bardzo miła i fachowa. Żadnych dróg na skróty czy pośpiechu, wszystko bardzo dokładnie sprawdzone, wyczyszczone, pokazane i omówione, a na koniec fluor karmelowy 🙂 Polecam higienę w OptimDent.

a

Opinia

a

Joanna Siekaczyńska
Brak Zdjecia

Rodzinny gabinet od lat !

Polecam serdecznie gabinet OptimDent, który od kilku lat jest gabinetem rodzinnym dla moich bliskich i dla mnie. Profesjonalna obsługa, sterylna czystość i rzetelność to wizytówka dr Różyckiej – młodziutkiej aczkolwiek doświadczonej stomatolog. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi i uśmiechnięty personel sprawiają, że wizyty kontrolne są tu przyjemnością. Nigdy nie zaskakują cenowo – Pacjent jest informowany o kosztach i nie ulegają one zmianie.

a

a

Barbara Królik
Brak Zdjecia

Fachowa pomoc !

Miła obsługa ! Fachowa pomoc ! Polecam.

a

a

Maria O’Reilly

Trafiłam z polecenia i polecam dalej!

Pacjentką dr Karoliny Różyckiej-Popadiak jestem od przeszło 7 lat. Trafiłam z polecenia i polecam dalej. Pani dr Karolina to pełna życzliwości osoba, profesjonalna w swoich fachu. Udało się jej stworzyć gabinet który wyróżnia nie tylko kompetentny zespół i nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim niesamowite podejście do pacjenta, który w OptimDent czuje że jest w odpowiednich rękach.

a

a

Magdalena Salwerowicz
Brak Zdjecia

Gabinet jest na najwyższym poziomie!

Do OptimDent przeniosłem się z podobno cenionej konkurencji, jednak ogólna jakość usług jest nieporównywalnie lepsza tutaj. Zarówno personel jak i cała „otoczka” procedur i gabinetu jest na najwyższym poziomie!

a

a

Michał Dziedzic
2017.08.21
Brak Zdjecia

Zawsze z uśmiechem!

Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu OptimDent. Profesjonalnie, sympatycznie, zawsze z uśmiechem! 🙂 Pani doktor Różycka-Popadiak jest rewelacyjna!

a

a

Alicja Fandrejewska
2017.08.08
Brak Zdjecia

Nie trzeba było usuwać kolejnych zębów!

Bardzo profesjonalna opieka. Pomimo skomplikowanej sytuacji z uzębieniem Pani zrobiła wszystko aby nie trzeba było usuwać kolejnych zębów. Podczas przeglądu w innym gabinecie dentystycznym, stomatolog pochwalił wszystkie moje zrobione u Was ząbki. Jestem pod opieką dr Bazydło.

a

a

Eliza Oleszczuk
2017.08.01
Call Now Button