fbpx

Opinie

Opinie w Internecie

Znany Lekarz

OptimDent Opinie na Znanym Lekarzu

Facebook

Stomatologia OptimDent Warszawa Opinie na FB

Google Miejsca

Opinie Stomatologia Warszawa

Opinie naszych Pacjentów napisane odręcznie

Pacjent stomatologiczny Warszawa

Dziękuje za leczenie !

Serdecznie dziękuje dr Karolinie Różyckiej za przeprowadzone leczenie. Mój ząb został spisany na straty, jednak dzięki leczeniu kanałowemu pod mikroskopem i trafnej diagnostyce za pomocą tomografu udało się go uratować. Ząb jest jak nowy, nie boli i zachowuje się perfekcyjnie. Polecam gabinet stomatologiczny OptimDent.

a

Paweł Katarzyński
Branża medyczna

Serdeczne podziękowania

OptimDent to mały, pachnący, kameralny gabinet dentystyczny. Ma wspaniały, miły i profesjonalny zespół lekarzy oraz miłą obsługę na recepcji. Gabinet wyposażony jest w perfekcyjny sprzęt. Lekarze są oddani pacjentom, szczególnie Pani Dr Różycka – miła o cudownych delikatnych dłoniach. Serdecznie podziękowania za jej cudowne podejście do pacjentów!

a

Bogumiła Prus
Pacjent OptimDent Opinie

Serdecznie polecam !!!

Gabinet OptimDent to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy personel. Dr Karolina Różycka-Popadiak jest profesjonalistką w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajęła się moimi zębami i przywróciła szeroki uśmiech na mojej twarzy. Serdecznie polecam !!!

Magdalena Cieślewicz
Branża kosmetyczna

Precyzyjne leczenie

Gabinet OptimDent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg profesjonalnych zabiegów opieki dentystycznej i kompleksową opiekę stomatologiczną. Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Dziękuję za fachową pomoc pełną rzetelną informację o leczeniu i kosztach. Z gabinetu zawsze wychodzę uśmiechnięty.

a

Jerzy Płocha

Miło i komfortowo

Trafiłem do gabinetu stomatologicznego OptimDent z polecenia. Już na pierwszej wizycie dowiedziałem się ile zębów muszę wyleczyć i jaki będzie koszt zabiegów. Następnie zostałem skierowany na pakiet profilaktyczny, który został wykonany bardzo dokładnie i komfortowo. Po wyleczeniu próchnicy zdecydowałem się na wybielanie zębów. Odzyskałem śnieżnobiały i zdrowy uśmiech, za co dziękuję. Jeżeli ktoś szuka stomatologa w Warszawie to polecam skorzystać z usług OptimDent.

Michał Bajorek
24hoursuccess - Instagram
Ireneusz Szreder OptimDent

Śmiało będę polecał !

Do gabinetu OptimDent trafiłem z polecenia. Jestem niezmiernie zadowolony z opieki stomatologicznej i efektu pracy Pani Dr Karoliny Różyckiej-Popadiak. Podziwiam fachowość i wiedzę merytoryczną, ale także zdecydowanie w działaniu. Po serii zdjęć tomograficznych i uważnej diagnostyce Pani Dr Karolina przeprowadziła bardzo dokładne, ale i bezbolesne zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem. Po paru spotkaniach moje cztery zęby zostały odratowane.

Serdecznie dziękuje Pani Karolino za przywrócenie mi uśmiechu, a OptimDent – jako nowoczesny i profesjonalny gabinet stomatologiczny śmiało będę polecał w Australii (z której tylko tymczasowo zawitałem do Polski).

a

Ireneusz Szreder
Melbourne / Australia

Mój bardzo zniszczony ząb został uratowany !!

Mieszkam na stałe w Wielkiej Brytanii, długo szukałam gabinetu, który kompleksowo zajmie się leczeniem moich zębów. OptimDent – dzięki metodzie endodontycznej i zdolnościom dr Anny Bazydło – mój bardzo zniszczony ząb został uratowany. Profesjonalna higiena pomogła mi w zachowaniu zdrowych zębów. Pani Ewa od higieny zabieg przeprowadziła bardzo dokładnie i niemalże bezboleśnie. Miła obsługa w recepcji i elastyczność pomaga w rezerwacji wizyt szczególnie takim osobom jak ja, które w Warszawie są przejazdem, na krótko. Jestem zadowolona z opieki stomatologicznej, do tego stopnia, że nawet mój mąż Anglik zaufał zespołowi OptimDent. Pozdrawiam Martyna.

a

Martyna Alexander
Brak Zdjecia

Na pewno będę tu wracać !

W dniu dzisiejszym miałam przyjemność skorzystać z „Promocyjnego Pakietu higieny dla Twoich zębów„. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usługi (biorąc pod uwagę, że cena była bardzo atrakcyjna) oraz osoby, która ją wykonywała. Pani Ewa Rybak to profesjonalista w każdym calu, a przy tym przesympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam i na pewno będę tu wracać.

a

Karolina Łuczak
Pacjent OptimDent

Było bardzo profesjonalnie !

Serdecznie dziękuje dr M. Wiśniewskiemu za odbudowanie 6 zębów przednich uszkodzonych w wyniku wypadku samochodowego. Kompleksowe leczenie było bardzo profesjonalne.

a

Joanna Ziemba
Brak Zdjecia

Polecam wszystkim !

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim zarówno zabiegi chirurgii szczękowej, stomatologii zachowawczej oraz higieny zębów.

a

a

Agata Kozłowska

Cudowne podejście do Pacjenta !

Pacjentką Pani Karoliny Różyckiej-Popadiak jestem od przeszło 4 lat. Trafiłam do OptimDent, kiedy 3 innych stomatologów spisało mojego zęba na straty. Pani Karolina uratowała go i robi to z kolejnymi zębami z pełnym sukcesem. Jest doskonałym profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta. Wystarczy chwila, a lęki i obawy znikają.

a

a

Justyna Wach-Ślusarska
Pacjent na rentgen

Serdeczne podziękowania !

Jestem bardzo zadowolona z usługi OptimDent, bardzo miły  i sympatyczny personel. Po wcześniejszym zapytaniu o zrobienie pantomogramu dla mojej niepełnosprawnej córki nie zostałam odrzucona tak jak w innych placówkach lecz miło zaproszona przez Panią rejestratorkę, aby przyjechać i  nie będzie żadnego kłopotu. Zdjęcie wyszło. Bardzo dziękuję za świetne podejście do córki.

a

Mama Moniki - Magdalena Kulesza
Brak Zdjecia

Prawdziwy relaks u dentysty !

Prawdziwy relaks u dentysty 🙂 fajny wystrój i  ewidentna dbałość o detale. Obsługa bardzo miła i fachowa. Żadnych dróg na skróty czy pośpiechu, wszystko bardzo dokładnie sprawdzone, wyczyszczone, pokazane i omówione, a na koniec fluor karmelowy 🙂 Polecam higienę w OptimDent.

a

Opinia

a

Joanna Siekaczyńska
Brak Zdjecia

Rodzinny gabinet od lat !

Polecam serdecznie gabinet OptimDent, który od kilku lat jest gabinetem rodzinnym dla moich bliskich i dla mnie. Profesjonalna obsługa, sterylna czystość i rzetelność to wizytówka dr Różyckiej – młodziutkiej aczkolwiek doświadczonej stomatolog. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi i uśmiechnięty personel sprawiają, że wizyty kontrolne są tu przyjemnością. Nigdy nie zaskakują cenowo – Pacjent jest informowany o kosztach i nie ulegają one zmianie.

a

a

Barbara Królik
Brak Zdjecia

Fachowa pomoc !

Miła obsługa ! Fachowa pomoc ! Polecam.

a

a

Maria O’Reilly

Trafiłam z polecenia i polecam dalej!

Pacjentką dr Karoliny Różyckiej-Popadiak jestem od przeszło 7 lat. Trafiłam z polecenia i polecam dalej. Pani dr Karolina to pełna życzliwości osoba, profesjonalna w swoich fachu. Udało się jej stworzyć gabinet który wyróżnia nie tylko kompetentny zespół i nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim niesamowite podejście do pacjenta, który w OptimDent czuje że jest w odpowiednich rękach.

a

a

Magdalena Salwerowicz
Brak Zdjecia

Gabinet jest na najwyższym poziomie!

Do OptimDent przeniosłem się z podobno cenionej konkurencji, jednak ogólna jakość usług jest nieporównywalnie lepsza tutaj. Zarówno personel jak i cała „otoczka” procedur i gabinetu jest na najwyższym poziomie!

a

a

Michał Dziedzic
2017.08.21
Brak Zdjecia

Zawsze z uśmiechem!

Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu OptimDent. Profesjonalnie, sympatycznie, zawsze z uśmiechem! 🙂 Pani doktor Różycka-Popadiak jest rewelacyjna!

a

a

Alicja Fandrejewska
2017.08.08
Brak Zdjecia

Nie trzeba było usuwać kolejnych zębów!

Bardzo profesjonalna opieka. Pomimo skomplikowanej sytuacji z uzębieniem Pani zrobiła wszystko aby nie trzeba było usuwać kolejnych zębów. Podczas przeglądu w innym gabinecie dentystycznym, stomatolog pochwalił wszystkie moje zrobione u Was ząbki. Jestem pod opieką dr Bazydło.

a

a

Eliza Oleszczuk
2017.08.01
Call Now Button