fbpx

Regulamin zapisów

Home / Regulamin zapisów

Regulamin umawiania wizyt w OptimDent

1. Wizyty umawiane są przez Pracownika Recepcji, który zapisuje Pacjenta zgodnie z jego potrzebami do Lekarza lub Higienistki Stomatologicznej na określoną długość wizyty. Wizyty można umawiać osobiście, telefonicznie, mailowo, poprzez formularz ze strony internetowej lub online. Lekarze oraz Higienistki Stomatologiczne nie prowadzą konsultacji telefonicznych.

2. W przypadku chęci odwołania wizyty uprzejmie prosimy o kontakt z Recepcją najpóźniej 24h przed zaplanowaną wizytą.

3. W przypadku nieobecności Pacjenta na wizycie i nie odwołania jej lub przełożenia na inny termin 24 godziny przed jej rozpoczęciem może być naliczona opłata w wysokości 100 zł, którą Pacjent uiszcza podczas kolejnej wizyty lub pobierana jest ona z zaliczki (jeśli Pacjent ją posiada). W przypadku wystąpnienia ww. sytuacji dwukrotnie, aby zarezerwować wizytę, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł niezależnie od długości wizyty.

4. W przypadku wizyt trwających dłużej niż godzinę wymagana jest zaliczka w wysokości 100 zł. Wpłacenie zaliczki jest konieczne jeżeli pacjent chce umówić wizytę.

5. Opłaty oraz zaliczki można dokonać w gabinecie lub przez przelew bankowy na konto udostępnione przez pracownika recepcji.

6. Wizyty odbywają się w przedziałach czasowych, jednak mogą wystąpić opóźnienia. W przypadku opóźnienia Pacjent ma prawo zrezygnować z wizyty bez ponoszenia konsekwencji.

Call Now Button