fbpx

Dla lekarzy

Home / Dla lekarzy

Wsparcie dla lekarzy spoza OptimDent

W gabinecie stomatologicznym OptimDent pomagamy nie tylko pacjentom, ale również lekarzom. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych gałęzi stomatologii, każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki czemu na każdy przypadek możemy spojrzeć kompleksowo. Wszystkie problemy wnikliwie analizujemy i bardzo często znajdujemy rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Staramy się robić wszystko aby pacjent mógł jak najdłużej cieszyć się swoimi naturalnymi zębami. Jeżeli chciałbyś skonsultować skomplikowany przypadek, który wymaga specjalistycznego leczenia służymy pomocą. Podstawą przeprowadzenia każdego rodzaju leczenia są zdrowe zęby, pozbawione próchnicy z prawidłowo przeleczonymi, wypełnionymi kanałami.

W trakcie leczenia kanałowego wykorzystujemy mikroskop, co daje możliwość przeprowadzenia zabiegu z dużą dokładnością, z uwidocznieniem szczegółów, które są niewidoczne “gołym okiem”. Dzięki temu leczenie zębów z wąskimi, zakrzywionymi kanałami, usuwanie złamanych narzędzi, zamykanie perforacji, odnajdywanie dodatkowych kanałów nie jest dla nas problemem. Jeżeli znajdujesz się w sytuacji, z której ciężko Ci wybrnąć, potrzebujesz dodatkowej pomocy, możesz swojego Pacjenta skierować do naszego gabinetu. Po przeprowadzonym leczeniu Pacjent otrzymuje raport ze zdjęciami oraz szczegółowym opisem przebiegu wizyty i zawsze wraca do swojego lekarza prowadzącego.

Pamiętajcie, OptimDent powstał nie tylko po to aby pomagać Wam drodzy Pacjenci, ale również Wam drodzy Lekarze, dlatego bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania i pomożemy w leczeniu tych skomplikowanych przypadków. Zachęcamy do kontaktu z OptimDent.

OptimDent dla innych lekarzy
OptimDent dla stomatologów

Zapraszamy do współpracy

Call Now Button