Nowe kursy i szkolenia w OptimDent

Nowe kursy i szkolenia w OptimDent

Szkolenie lek. dent. Macieja Wiśniewskiego  – When tomorrow tooth meets success stairs
Dnia 3 i 4 marca Dr Maciej Wiśniewski uczestniczył w szkoleniu „When tomorrow tooth meets success stairs”, na którym poruszono takie zagadnienia jak koncepcje odtwarzania brakujących tkanek zęba, odbudowy pośrednie i bezpośrednie, ceramiczne oraz kompozytowe. Podążanie za rozwojem w medycynie jest niezwykle ważne, a my radzimy sobie z tym znakomicie!

Szkolenie lek. dent. Agnieszki Poźniak – Licówki porcelanowe
Marzec był niezwykle pracowitym miesiącem dla naszych lekarzy. Ostatnio to lek. dent. Agnieszka Poźniak ukończyła szkolenie, które dotyczyło licówek porcelanowych. Szkolenie obejmowało zagadnienia m.in. z planowania estetki, przygotowania zębów pod licówki oraz ich cementowania. Każdy z nas stara się być coraz lepszy w tym co robi dla WAS

Szkolenie Eli Więsław i Aleksandry Berdys – Profesjonalna asystentka stomatologicza – Oboda Group
Asystentka stomatologiczna – często niedoceniana, niezauważana. Jednak to Ona dba o komfort pracy lekarza dzięki czemu często jest jego prawą ręką. Profesjonalizm w Jej pracy jest najważniejszy, to właśnie tego dotyczyło szkolenie Elżbiety i Aleksandry. Są one nie tylko niezastąpionym wsparciem dla lekarza ale dbają również o Wasz komfort!